Okręgówka

Przesladowani remisami !!!

Warta Kamieńskie Młyny  3 (2) : (3)3  Polonia Poraj

Zawodnicy Polonii w niedzielne popołudnie wybrali się na mecz do outsidera rozgrywek z nastawieniem na zdobycie trzech jakże cennych dla nich punktów. Spotkanie odbywało się na nowo oddanym boisku w Kamieńskich Młynach i murawa była w bardzo dobrym stanie. Mecz dla polonistów ułożył się wręcz idealnie bo już w 20 sekundzie bramkę zdobył Tomasz Skibicki. Nie minęło pięć minut a padła kolejna bramka dla Polonii której autorem był Daniel Ruciński. Po tych bramkach gospodarze tego meczu nie byli w stanie zagrozić poważnie golkiperowi przyjezdnych i mecz rozgrywał się w środkowej części boiska. Po kwadransie gry do głosu ponownie dochodzą goście ( …dalej )

W 17 minucie pada trzecia bramka dla Polonii a jej autorem ponownie jest Daniel Ruciński. Były to jak się później okazało miłe złego początki. Po tej bramce goście oddali pole przeciwnikowi a w ich grę wkradło się dużo  niedokładności. W 23 minucie meczu bramkę zdobywają gospodarze zmniejszając swoje straty. Goście po tej bramce nie zmienili zbytnio gry która była nastawiona na kontrataki. Warta zaczęła śmielej atakować czego efektem była kontaktowa bramka  zdobyta w 30 minucie meczu po rzucie rożnym, gdzie piłka przeleciała przez długość pola karnego i z najbliższej odległości znalazła drogę do bramki przy biernej postawie bloku defensywnego jak i bramkarza Polonii. Do przerwy wynik brzmiał 3:2 dla Porajan. W drugiej połowie na nieszczęście podopiecznych Krzysztofa Szczepaniaka obraz gry zbytnio nie uległ zmianie i mecz toczył się w środkowej strefie boiska nie licząc kilku akcji pod bramkami z obu stron boiska. Gospodarze za wszelką cenę dążyli do wyrównania w tym meczu i to im się udało dopiero w 83 minucie. Po straconym golu poloniści ruszyli, żeby jeszcze wywalczyć zwycięstwo lecz tego dnia nie byli już w stanie zdobyć kolejnej bramki i mecz zakończył się remisem, który nie zadowala żadnej drużyny. Kolejny mecz już w środę z v-ce liderem z Woźnik. Mecz odbędzie sie na stadionie MLKS-u Woźniki o godz. 16:00

Skład Polonii: Kopacz G., – Pala P., Szczepaniak K., Czechowski M., Tkacz A.(46\’ Jakubiec M.), – Ruciński D., Kopecki G., Gawroński M., Pawłowski T.(46\’ Jędrkiewicz K.), – Skibicki T., Kuczborski M.(85\’ Mirek M.)

Bramki dla Polonii: Skibicki Tomasz , Ruciński Daniel