News

VII Memoriał

W sobotę 7 sierpnia odbył się coroczny Memoriał im Stanisława Grzybowskiego, byłego tragnicznie zmarłego, zasłużonego prezeza Polonii Poraj.
Jak co roku na imprezę składało się kilka ciekawych meczów.

Na początek na murawę wybiegli najmłodsi. Naprzeciw naszym trampkarzom stanęli tmapkarze Sokoła Olsztyn. Rozegrany mecz okazał się niezłym widowiskiem w którym to Polonia strzeliła aż osiem bramek i zakończył się wynikime 8-1. Zwycięska drużyna odebrała z rąk starosty myszkowskiego Łukasza Stachery okazały purchar. O puchar prezesa Polonia Poraj

 

Po meczu trampkarzy odbyła się mała uroczystość. Z klubem po 10 latach gry żegna się Adrian Żak, z tej okazji zarząd klubu złożył podziękowania za ten czas spędzony w Polonii. Puchar wręcza prezes Polonii Poraj Michał Grzybowski oraz starosta  Łukasz Stachera.

Zaraz po tym rozpoczął się główny punkt imprezy, memoriałowy mecz oldbojów Poraja z oldbojami Myszkowa

Po zaciętej walce zwyciężyła drużnyna z Myszkowa stosunkiem bramek 1-3 i odebrała okolicznościwe trofeum z rąk starosty oraz prezesa klubu.

W naszej drużynie wystąpili: Żak Adrian, Ociepka Zbigniew,Sobota Andrzej, Bochenek Bogusław,Pawłowski Andrzej,Tkacz Andrzej, Małecki Zbigniew, Ratman Leszek, Kasprzycki Janusz, Pawłowski Zbigniew,Placek Grzegorz, Waloch Dariusz.

Puchar za II miejsce odebrał kapitan naszej drużyny Ociepka Zbigniew

 

Na zakończenie iprezy mecz z Sokołem Olsztyn rozegrali jeszcze seniorzy Polonii Poraj, który zakończył się wynikiem 5-1 O puchar Starosty Myszkowskiego.