Okręgówka

Wygrana w PP

Orły Kusięta   1(0)  :  4(2)   Polonia Poraj

W niedzielne popołudnie nasza drużyna udała się na mecz pucharowy do Olsztyna by tam rozegrać swoje spotakie z drużyną Orły Kusięta, występującą w klasie A gr. II. Przeciwnik nie był zbyt wymagający i pewne zwyciestwo zapewniło naszej drużynie dalszą grę w tych rozgrywkach. W tym spotkaniu trener Całus dał pograć młodym zawodnikom, ktorzy to dopiero ocierają się o kadrę drużyny. W pierwszej połowie poloniśći zdominowali drużynę gospodarzy i nie pozwolili im na wiele strzelając w tej części dwie bramki, ktorych autorami byli…

Tomasz Skibicki oraz Adrian Sochański. Pierwszy z nich sfinalizował akcję sam na sam i umieścił piłkę w siatce przeciwnika. Druga bramka padła ze stałeg fragmentu gry i zamieszaniu w polu karnym. w tej części gry mogło paść jeszcze kilka bramek ale piłka zatrzymywała się na poprzeczce bramki gospodarzy. Druga odsłona to już mniejsze zaangażowanie gości w mecz gdyż część zawodników grała dzień wczesniej sparing i nie forsowali tempa. Już pierwsza akcja przyniosła zmianę rezultatu a bramkę ponownie strzelił Adrian Sochański. Ostatnią bramkę dla Polonii strzelił Szecówka Dominik, który z najbliższej odległości umieścił piłkę w siatce. W doliczonym już czasie gry swojego gola zdobyli też gospodarze strzelając bramkę w sytuacji sam na sam. Po tej bramce sędzia skończył mecz i do dalszej rundy awansowała Polonia, która w następnej rundzie zagra z rezerwami Rakowa.

Polonia: Kulesza Kamil, – Jakubiec Michał, Bednarski Dawid, Krakowian Paweł, Jędrkiewicz Kamil,- Szecówka Dominik, Wnęk Mateusz, Wójcik Adrian, Szecówka Mateusz, – Skibicki Tomasz (46′ Haładus Michał, 67′ Haładus Adam), Sochański Adrian

Bramki dla Polonii: Sochański Adrian x2, Skibicki Tomasz, Szecówka Dominik

Orły Kusięta: Nabiałek, – Nowiński, Świerczek, Palus (46’Karoński), Całus,- Pluta, Miedziński, Kowalik (46′ Skalec), Szyduk, – Łuszczyński, Pawlik

Bramka dla Orła: Skalec