Okręgówka

Komplet puntków

Płomień Kuźnica Marianowa 1 – 2  Polonia Poraj

kuznicapolonia2012_thumb

Mecze w Kuźnicy zazwyczaj były ciekawymi widowiskami co potwierdziło się też w sobotę. Przywitała nas dżdżysta pogoda i było pewne widząc nieciekawą murawę i znając waleczność piłkarzy Płomienia, że nie będzie łatwo. Przewidywania się potwierdziły, gospodarze bardzo ambitnie waliczyli o każdy centymetr boiska sprawiając wiele trudności naszym zawodnikom .

 

 

Choć przez cały mecz Poloniści przeważali prowadząc grę i stwarzając sobie wiele sytuacji bramkowych, to  niestety podobnie jak we wcześniejszych meczach nasza skuteczność pozostawiała wiele do życzenia. Bramki zdobyte przez Mateusza Wnęka i Krzysztofa Dorobisza mogłby nie wystarczyć do wygrania meczu.  W końcówce zdobyta przez gospodarzy z niepozornej akcji bramka spowodowała wiele zamieszania. Grający bardzo ambtnie piłkarze z Kuźnicy o mały włos nie doprowadzili do wyrównia gdy ostatniej minucie meczu z rzutu wolnego piłka trafiła w słupek. Na szczęście 3 punkty zostały zaliczone i trener Krzysztof Calus spokojnie może myśleć o następnych grach, w szczególności chyba jak podnieść sktuczeność naszych napastników.

 

Skład:
Grzegorz Sokołowski, Michał Czechowski, Michał Jakubiec, Wnęk Mateusz, Adrian Wójcik, Paweł Konieczko, Rafał Psonka, Damian Nowak, Haładus Adam, Haładus Michał, Krzysztof Dorobisz

Ławka:
Dawid Woźniak, Kamil Kulesza, Kamil Suliński, Mateusz Szecówka, Dominik Szecówka, Dawid Szecówka

Za tydzień mecz na boisku przy ulicy Sportowej z drużyną z Kamyka. Zapraszamy na godzinę 17.00

 

Bramki:
– Mateusz Wnęk
– Krzysztof Dorobisz

kuznicapolonia2012