Okręgówka

3 punkty

Polonia Poraj 1-0 Sparta Siedlec

Nie pokonana w tej rundzie rozgrywek drużyna prowadzona przez Krzysztofa Całusa i tym razem stanęła na wysokości zadania zdobywając trzy punkty z bardzo trudnym przeciwikiem. Pojedynek ten był „de facto” potyczką o zdecydowane uplasowanie się na III miejscu w tabeli rozgrywek.

 

Drużyna z Siedlca już w piewszych minutach mogła zdobyć bramkę, ale z sytuacji sam na sam zwycięsko wyszedł Grzeorz Sokołowski. Przez całą piewszą połowę można było obserwować dużo gry w środkowych rejonach boiska i dużo ostrej gry. Dopiero w ostatniej minucie po błędzie bramkarza bramkę zodbył Krzysztof Dorobisz. W drugiej połowie kibice nie zobaczyli więcej bramek. Polonia zdołała utrzymać wynik a nawet mogła się pokusić na podwyższenie mając kilka dogodnch sytuacji . Końcówka meczu obfitowała jeszcze bardziej ambitną grę. Sparta zdecydowanie dążyła do strzelenia bramki  w czym skutecznie jej przeszkadzały formacje defensywne naszej drużyny. Zadanie okazało się zbyt trudne i ważne 3 pukty zostały w Poraju a  kibice opuszczali boisko w dobrych nastrojach.

 

pilka Krzysztof Dorobisz (44 min)

Sokołowski Grzegorz, Czechowski Michał (83′ Wójcik Adrian) , Konieczko Paweł, Suliński Kamil, Jakubiec Michał, Wnęk Mateusz, Psonka Rafał, Nowak Damian, Haładus Adam (85 Szecówka Dominik), Szecówka Dawid (23′ Kozieł Daniel), Dorobisz Krzysztof (75′ Sochański Adrian)

Rezerwa: Woźniak Dawid, Sochański Adrian, Szecówka Dominik, Szecówka Mateusz, Wójcik Adrian