News

3 punkty

Polonia Poraj 3(1) – (0) 1 Lotnik Kościelec

Wynik tego może do końca nie potwierdza, ale mecz z drużyną z Kościelca nie należał to łatwych. Dość szybko zdobyta bramka przez Krzysztofa Dorobisza spowodowała, że goście którzy przybyli do Poraja myśląc o wywiezieniu jakikchkolwiek punktów musieli zdobyć się na wysiłek przjęcia inicjatywy. I tak też się stało. Kościelec zaraz po stracie gola zdecydowanie ruszył do ataku  i prowadząc grę coraz to śmielej zagrażał naszej bramce.

Polonia skutecznie odpierała ataki gości i  do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie. W drugiej odsłonie zawodnicy Kościelca kontynuowali dobrą grę lecz przy dobrze dysponowanych liniach defensywnych i pewnie broniącym Grzegorzu Sokołowksim nie mogli zdobyć bramki. Mądrze broniąca się Polonia wyporowadzała co rusz to groźniejsze kontry z których dwie zamianiła na bramki.  Drugiego swojego gola zdobyl Krzysztof Dorobisz i trzecią bramkę dorzucił Adrian Sochański. Kościelec w tym dniu zdołał strzelić tylko jedną bramkę i mecz zakończył sie wynikiem 3-1. 3 punkty zodbyte w tym meczu utrzymują Polonię na 3 miejscu w tabeli .

 

Następny mecz już w środę. Zapraszamy wszystkich sympatyków piłki na mecz wyjazdowy do Konopisk drużyny liderującej w naszej lidze.

Bramki:

pilkapilka Doobisz Krzysztof

pilka Sochański Adrian