Jedenasta kolejka zmagań o mistrzostwo grupy drugiej A-klasy rozpocznie się meczem Częstochowskiej Skry, która już w sobotę podejmie na własnym terenie drużynę Piasta Przyrów. Przyjezdni po nadzwyczaj dobrym początku rozgrywek powędrowali jak kamień w dół tabelia i w siedmiu ostatnich kolejkach zdołali ugrać zaledwie 2 pkt. więc nie należy chyba oczekiwać (…)
POLONIA PORAJ 1(0)-(3)5 RAKÓW CZĘSTOCHOWA W dniu dzisiejszym nasz zespół "Polonia" Poraj rozegrała mecz cwierćfinałowy z drużyną KS "Raków" Częstochowa, która występuje na szczeblu III ligi. Mecz od samego początku przebiegał pod dyktando rakowian ( …. dalej )
Orzeł II Babienica 2(1)-(1)1 Polonia Poraj Osłabiona brakiem kilku podstawowych zawodników Polonia niestety przegrała wyjazdowe spotkanie ze wzmocnionym zawodnikami III ligowej drużyny Orłem II. W początkowej fazie mecz był obustronnym badaniem sił i gra była bardzo wyrównana, ale już w 8 minucie szybki kontratak Polonistów skutecznym strzałem zakończył Daniel Ruciński. ( … dalej )