Okręgówka

Kolejne wysokie zwycięstwo

Polonia Poraj 7(4) -(1) 1 Warta Kamieńskie Młyny

altaltaltaltalt Piotr Prusko ,alt Piotr Matan, alt Artur Opeldus

Tym razem w meczu na własnym boisku nie było niespodzianki. W trzecim meczu pod wodzą Andrzej Pawłowskiego, Polonia wykorzystała w pełni atut własnego boiska i przez 90 minut kontrolując przebieg spotkania, zaaplikowała gościom aż 7 bramek. Dobry wynik jest bardzo ważny, ale  z pewnością drugą istotną rzeczą, która na pewno cieszy trenera, kibiców i zarząd klubu jest to, iż widać postępy w szeroko pojętej jakości gry.

Widać, że zawodnicy coraz lepiej się rozumieją na boisku i lepiej realizują założenia taktyczne. Dzięki temu napastnicy mają więcej sytuacji bramkowych. Nie można zapomnieć podkreślić bardzo dobrego występu Piotra Pruski, który w tym meczu strzelił, aż 5 bramek,  a mógł nawet kilka więcej, gdyby dopisało więcej szczęścia. Trzy punkty dopisane do tabeli powodują, że Polonia nadal pozostaje liderem klasy okręgowej, mając zaraz za plecami Spartę Lubliniec.
Już za tydzień Polonistów czeka ważny mecz z zajmującą 3 miejsce drużyną z Panek. Mecz odbędzie się na wyjeździe w Pankach o godz. 14.00. Zapraszamy wszystkich kibiców, jesteśmy przekonani, że warto wybrać się na to spotkanie.