News

Głosuj na Andrzeja Pawłowskiego

Od dziś można głosować w internetowym plebiscycie serwisu www.myszkow.naszemiasto.pl i Dziennika Zachodniego. Wśród nominowanych do tytułu Człowiek Roku 2013 znajduje się kandydatura trenera „Polonii” Poraj Andrzeja Pawłowskiego.

Oto link do głosowania: głosuj

Instrukcja głosowania jest bardzo prosta. Głosować można przez Facebook lub SMS. Szczegółowy regulamin na stronie organizatora. Głosowanie potrwa do 3 lutego 2014 roku.

Andrzej Pawłowski

Jest trenerem koordynatorem klubu Polonia Poraj. Przejął zespół seniorów w trudnej sytuacji sportowej i doprowadził do historycznej pozycji lidera ligi okręgowej – w wyniku spektakularnych, wysoko wygranych spotkań, z „hokejowymi” rezultatami. Prezes Porajskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej i Sportu, które rokrocznie organizuje największą ilość imprez sportowych dla dzieci i młodzieży, w tym roku obchodzącego 10-lecie istnienia. Od kilkunastu lat jest animatorem sportowego życia w Gminie Poraj i powiecie myszkowskim. Jest również radnym gminnym, społecznikiem i aktywnym działaczem sportowym.