News

Finał Ligi 6 o Puchar Wójta

Zakończyła się kolejna edycja rozgrywek Gminnej Ligi 6 Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Poraj Łukasza Stachery. Liga rozgrywana była w hali sportowej Gimnazjum w Poraju.

W każde niedzielne popołudnia, w Hali Sportowej w Gimnazjum, śledzić mogliśmy emocjonujące rozgrywki Ligi 6 Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Poraj Łukasza Stachery. Wszystko co dobre, szybko się kończy – także w sporcie. W rywalizacji udział brało 12 zespołów w kat. open: Inter Kasztelan, Browary Hills, We Love Footbal, San Marino, Antyfutbol, Nie a Ty?, Alabatros Górnik Jarosław, Raj-Mat Ogrody, Zan-Pol, Jarter Żarki, Eltom i Vytutas Mineral Water. Rozgrywki toczyły się o puchar i nagrody Wójta Gminy Poraj Łukasza Stachery.

Ostatecznie I msc. zdobyła ekipa Rajmat Ogrody, II msc Inter Kasztelan, III msc Jarter Żarki. „Halowa liga szóstek rozgrywana była po raz kolejny w hali sportowej naszego Gimnazjum. Rozgrywki były momentami emocjonujące. Wkrótce z hali wychodzimy na Orlika, gdzie również będzie rozgrywana wiosenno – letnia edycja ligi”. –  mówi Andrzej Pawłowski, prezes Porajskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej i Sportu.  Najlepszym zawodnikiem wybrano Pawła Cupiała, strzelcem Michała Jakubca, a bramkarzem Krystiana Cabana.