News

Gramy dla Filipa Sulińskiego

W dniu 29 grudnia 2014r., w Poraju, został rozegrany turniej w rocznikach 2001-2004 oraz w roczniku 2006 i młodsi. Cały turniej przebiegał w przyjacielskiej atmosferze, a organizatorami byli Wójt Gminy Łukasz Stachera i Klub Polonia Poraj.  W starszym roczniku uczestniczyły drużyny Warty Mstów, Olimpii Huta Stara, i dwie drużyny Polonii Poraj. Gościnnie wystąpiły również dwie młode piłkarki Zuzia Barczyk i Zuzia Kot.  

W młodszym roczniku żaki rozegrały 5 spotkań z drużyną Olimpii Huta Stara.  W obu rocznikach turniej wygrali zawodnicy Polonii Poraj. Drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy za udział w turnieju. Dochód z zawodów został przeznaczony na leczenie Filipa Sulińskiego.

 
10 stycznia 2015 r., w hali w Pocześnie, odbył się III Turniej o Puchar Prezesa KS OLIMPIA Huta Stara, którego zawodnikami były żaki rocznik 2006.W turnieju brało udział 10 drużyn, Nasze żaki zdobyły 3 miejsce. Zwycięstwa odnieśliśmy nad Beniaminkiem Częstochowa 1:0, Stradomiem Częstochowa 4:0, Orlikiem Blachownia 2:0, Olimpią Huta Stara 4:0. W walce o finał przegraliśmy z drużyną Stradomia 0:1. W meczu o 3 miejsce, z drużyną Rakowa, wygraliśmy 2:0.
Wszyscy nasi zawodnicy zasłużyli na pochwałę za dobrą postawę w całym turnieju. Naszym najlepszym strzelcem był Maksymilian Klamski, który zdobył 5 bramek.
Dochód z tego turnieju został również przekazany na leczenie Filipa Sulińskiego.