News

ESTIMO CUP

W dniu 15.02.2015r., w hali w Poraju, rozegrano III edycję halowych mistrzostw Podokręgu Częstochowa ESTIMO CUP 2015 w kategorii trampkarzy i żaków, którzy po raz pierwszy brali udział w takich zawodach. Trampkarze po przegranym meczu 0:2 z MKS Myszków pokonali drużyny Stradomia 1:0, Rakowa 2:0 oraz zremisowali mecz z BENIAMINKIEM 0:0 i awansowali do turnieju finałowego, który odbędzie się w Częstochowie w dniach 21-22 marca br.

Nasi najmłodsi, czyli żaki (2006 i młodsi) wygrali z drużyną z Kamienicy Polskiej 1:0, zremisowali ze Skrą Częstochowa 1:1, przegrali z UKS MOSIR Myszków 0:2, zremisowali z drużyną APN Raków Częstochowa 0:0. Pomimo tylko jednej porażki nie wywalczyli awansu do finału. Jednak nowo powstała drużyna żaków dobrze zaprezentowała się w turnieju. W tych samych eliminacjach, lecz rozegranych w Kamienicy Polskiej, 21 lutego startowali orlicy (2004 i młodsi). Po przegranym meczu o 1 miejsce z drużyną APN Raków Częstochowa nie zdołaliśmy awansować do finału. Orlicy wygrali z drużynami Stradomia 1:0, Kamienicą Polską 2:0, FAIR PLAY Koziegłowy 2:0, Zielonymi Żarki 1:0. Przegrali mecz z MKS Myszków 1:0.
 
Należy wyróżnić za dobrą postawę w tych turniejach:
trampkarze – Konrad Noszczyk, Dawid Zasika,Dominik Makuch, Aleksander Górecki, Kacper Białas
orlicy – Dominik Górecki, Oskar Nietresta, Wiktor Dziwiński, Kacper Łapajski
żaki – Przemysław Grabowski, Kacper Podsiedlik, Maksymilian Klamski, Krzysztof Ciesielski,Wiktor Bogacki, Błażej Łyszczarz