News

ESTIMO CUP

Pod patronatem Burmistrza Gminy Siewierz LKS Przemsza Siewierz zorganizowała w dniu 28.02.br. halowy turniej piłki nożnej. Udział w tym turnieju wzięli trampkarze Polonii Poraj oraz orliki rocznik 2004-2006. Orliki grali z młodzikami rocznik 2003-2004 i swoją postawą zasłużyli na duże brawa, chociaż nie wygrali żadnego meczu, to jednak cała zgromadzona publiczność dopingowała ich na stojąco. Różnica wzrostu i siły fizycznej była po stronie rywali, ale walka i umiejętności miały wpływ na tak żywiołową reakcję widowni.

Choroby sprawiły, że graliśmy tylko jedną piątką, a tworzyli ją: Oskar Nietresta 2004, Kacper Łapajski 2005, Maksymilian Klamski 2006, Przemysław Grabowski 20006,Szymon Morgała  2005. Trampkarze nie dali żadnej szansy rywalom i wygrali z Piastem Ożarowice 3:0, z MKS Poręba 2:1, Przemszą Siewierz 2:0. Tytuł króla strzelców (6 bramek) zdobył Aleksander Górecki. Zawodnicy orlików i trampkarzy otrzymali medale za uzyskane miejsca, a okazały puchar za wygraną w turnieju odebrał z rąk Burmistrza kapitan drużyny Aleksander Górecki.  Zwycięscy turnieju wystąpili w składzie: Daniel Ostrowski, Aleksander Górecki, Kacper Białas, Dawid Zasik, Jakub Kaziszyn Sebastian Brodziński, Kamil Nietresta, Marcin Biskup, Oskar Budzikur.
Halowy turniej młodzików ESTIMO Cup 2015 rozegrany w dniu 1 marca br. w Żarkach (rocznik 2002-2003) wzbudził wiele emocji. Nasza drużyna grała w kratkę wygrywając derbowe pojedynki z UKS MOSIR Myszków 3:2, z Zielonymi Żarki 4:3 oraz z Salosem Częstochowa 2:1. Przegraliśmy z Fair Play Koziegłowy 1:2, ze zwycięzcą turnieju Olimpia Huta Stara 0:2 i pechowo zremisowaliśmy z Jurajskimi Wilkami Częstochowa 1:1.
Młodzicy zdobyli 4 miejsce w turnieju grając w składzie: Jakub Strzelczyk, Mikołaj Sobota, Mikołaj Strzelczyk, Szymon Prysak, Igor Wożniak, Oskar Kużnik, Wiktor Kowalewski, Artur Bogacki. Pozdrawiam Krzysztof Całus.