IV Liga

Transfery

Możemy już oficjalnie poinformować o zmianach kadrowych w naszej drużynie.  Z drużyny odchodzą Kamil Suliński, Kamil Ścisłowski, Piotr Prusko i Tomasz Ślęzak oraz nie przedłużono wypożyczenia Mateusza Synoradzkiego i Rafała Skwarczyńskiego. Wszystkim  zawodnikom dziękujemy za grę w naszych barwach i życzymy sukcesów w swoich nowych klubach . W ich miejsce trener Artur Minkina będzie miał  do dyspozycji nowych zawodników. Na razie oficjalnie możemy napisać o pięciu nowych twarzach,  trzech seniorach z KS Skra Cze-wa  oraz dwóch młodzieżowcach z RKS Raków Częstochowa.

 

 Ze Skry Częstochowa dołączyli do nas trzej zawodnicy:

 

 Sławomir Piwiński  Kamil Sobala  Marcin Kowalski 
     

 

oraz z Rakowa Częstochowa

Bartłomiej Płatkowski  Michał Łatka
   

 

Zapraszamy do śledzenia wiadomości, gdyż to na pewno nie jest koniec wzmocnień naszej drużyny. Już niebawem podamy następną porcję ciekawych informacji.