IV Liga

Raków

Po porażce z zeszłego tygodnia, nie pozostał już żaden ślad. Nasi mimo grania w osłabieniu od 35 min. wygrali dość pewnie z Rakowem II Częstochowa 3:0. Na szczęście pierwszy zespół Rakowa wygrał dzisiaj na Siarce Tarnobrzeg 3:0 i zachował pozycję lidera drugiej ligi. Ale wracajmy na ziemię, czyli do poziomu IV ligi. Nasi w tym spotkaniu stworzyli dużo okazji do strzelenia bramki i wymiar trzech goli, jest najniższym wymiarem kary. Mimo osłabienia, cały czas kontrolowaliśmy przebieg gry. Można powiedzieć, że dzisiaj oglądaliśmy mecz spokojnie, co w przypadku naszej drużyny jest wyjątkiem. Obyśmy częściej oglądali zwycięskie mecze naszej drużyny tak spokojnie….

 

Bramki: Mesjasz 21 – karny, Kowalski 31, Piwiński 52. Sędziował Grabara (Sosnowiec). Widzów 150.
POLONIA: Kępka – Mizgała, Mesjasz, D. Nowak, Płatkowski, Witczyk, Psonka (85. Świerk), Piwiński, Swatek, Sobala (75. Krajza), Kowalski (70. M. Nowak). Trener Artur MINKINA.
RAKÓW II: Frątczak – Boral (73. Leszczyński), Cyfert (5. Korczak), Małolepszy, Ofmański, Ocimek, Piątek, Wojtyra, Warchoł, Rumin, Daniel (46. Kasprzyk). Trener Maciej STROŻEK.
Żółte kartki: Mesjasz, Sobala, Psonka – Boral, Ocimek, Leszczyński, Piątek, czerwona Mesjasz (34, druga żółta).