IV Liga

Radzionków

Z dużymi nadziejami na dobry wynik, jechaliśmy do Radzionkowa na mecz z Ruchem. Mecz był wyrównany, i wynik chyba nie odzwierciedla jego przebiegu.

Po prostu drużyna Ruchu wykorzystała większość sytuacji, jakie miała. My przeciwnie, żadnej okazji nie zamieniliśmy na gola. Pierwszą straciliśmy po dość kontrowersyjnej akcji gospodarzy, zakończonej rzutem karnym. To nie rzut karny był dyskusyjny, a podanie przed sfaulowaniem zawodnika Ruchu. Chyba ktoś się zdrzemnął, albo byliśmy na różnych meczach. Piotr Rocki dopełnił formalności.

Druga bramka padła po błędzie formacji defensywnych naszej drużyny i technicznym strzale na długi słupek. A trzecia bramka wpadła po kontrze gospodarzy. Szkoda, bo w sumie zagraliśmy niezły mecz, ale trzy punkty dzisiaj należały się Ruchowi.

Ruch – Polonia Poraj 3:0 (2:0)
1:0 – Rocki 21′ (rzut karny)
2:0 – Sadowski 42′
3:0 – Wojsyk 62′
Ruch: Kucharski – Trzcionka, Banaś, Buchcik, Dyr, Sadowski (66′ Zając), Dziewulski, Tutaj (89′ Mróz), Cepek (81′ Urbainczyk), Rocki, Wojsyk (70′ Piecuch). Trener: Galeja.
Polonia: Kępka – Mesjasz, Mickiewicz, Płatkowski (64′ Krajza), D. Nowak, Witczyk (75′ M. Nowak), Psonka, Piwiński, Swatek, Sobala, Kowalski (70′ Świerk). Trener: Minkina.
Żółte kartki: Rocki 59′, Dębski 77′ – Witczyk 45′, Mesjasz 68′.