III liga kobiet

Niesamowite emocje w meczu przyjaciół.

W czwartej kolejce 3 ligi śląskiej kobiet spotkały się ze sobą drużyny JSP Warta Zawiercie oraz LKS Polonia Poraj.

 

Pierwsza połowa tego pojedynku w wykonaniu podopiecznych trenera Tomasza Duszy była tragiczna. Nadmiar złego w szesnastej minucie gry bramkę dla gospodarzy zdobyła Jasmina Rauk. W przerwie w szatni ekipy z Poraja doszło do rozmowy, która jak się później okazało pobudziła nasze zawodniczki do dużo lepszej gry. Wynik 1:0 dla gospodyń utrzymywał się aż do 62 minuty kiedy to do siatki trafiła Katarzyna Bąk. To trafienie sprawiło, że nasza drużyna uwierzyła w siebie i poszła za ciosem. Na drugą bramkę czekaliśmy 5 minut, jej autorką została Paulina Koszownik. W 75 minucie mieliśmy już 3:1 dla biało – niebieskich, strzelczynią gola została Paulina Koszownik. Gdy wydawało się, że wynik jest już ustalony do notesu sędziny ponownie wpisała się Kasia Bąk. Ostatecznie spotkanie zakończyło się rezultatem 4:1 dla naszych zawodniczek dzięki czemu wciąż pozostajemy drużyną niepokonaną.

Niestety w spotkaniu tym ucierpiały dwie podopieczne trenera Wojciecha Freihoferta. Dziewczyny z tego miejsca życzymy Wam szybkiego powrotu do zdrowia. Całemu zaprzyjaźnionemu z nami klubowi JSP Warta Zawiercie życzymy powodzenia i dalszego sezonu bez kontuzji. Pozdrawiamy.

 

 

27.09.2015 h 15:00, Zawiercie

JSP Warta Zawiercie – LKS Polonia Poraj

Wynik: 1:4 (1:0)

 

Bramki:

1:0 Rauk 16‘

1:1 Bąk 62‘

1:2 Koszownik 67‘

1:3 Koszownik 75‘

1:4 Bąk 81‘

 

 

LKS Polonia Poraj

Szafranek (40‘ Figuła) – Barczyk, Klimczak, Ciastowska (40‘ Słaboń), Kot, Sobczak (80‘ Przyborowska), Tkacz, Bąk, Koszownik (77‘ Pilis), Kotynia, Żurek (75‘ Golis) oraz Krzyczmonik, Wysocka

Trener: Tomasz Dusza, Fizjoterapeuta: Piotr Paca, Kierownik drużyny: Adam Fliszczak

 

alt

Foto: Paulina Szwedowska