III liga kobiet

Polska-Słowacja

alt

Zarząd naszego klubu postanowił ufundować wycieczkę piłkarkom na mecz eliminacji ME Polska-Słowacja, w Tychach na nowym stadionie. Były zarówno podopieczne Tomasza Duszy, jak i Patrycji Tkacz. Mecz mógł się podobać, szczególnie w drugiej połowie, kiedy była ciągła wymiana ciosów, zakończona naszym sukcesem.

Nasza Kadra miała bardzo dużo okazji, ale trafiła do siatki naszych południowych sąsiadek tylko dwa razy. Dziewczyny zobaczyły piłkę na naprawdę dobrym poziomie. Miejmy nadzieję, że nasze zawodniczki rozmarzyły się o grze w reprezentacji i wysłuchiwaniu Mazurka Dąbrowskiego na takim nowoczesnym stadionie i przy tak licznej publiczności. Oby ciężka praca na treningach, talent i szczęście zaprowadziły chociaż jedną polonistkę na szczyt. A jeśli chodzi o stadion to naprawdę robi niezłe wrażenie. W galerii przedstawiamy zdjęcia z meczu… 

LINK DO GALERII ZDJĘĆ