Młodziki

Dwumecz z UKS Myszków

W sobotę 5 marca br. drużyna orlików i młodzików naszego Klubu rozegrała mecz kontrolny z UKS Myszków rocznik 2005.

Na orliku w Żarkach Letnisko zwycięstwo odniosła drużyna z Myszkowa 8:2, a bramki dla nas strzelili Bartosz Pakulski i Błażej Łyszczarz.  Na hali w Poraju odbył się mecz rewanżowy, w którym wygraliśmy 11:7. Bramki zdobywali:  Wiktor Szewczyk – 5, Maksymilian Klamski – 2, Wiktor Bogacki -2, Oskar Nietresta – 2. W obu meczach widać było duże zaangażowanie oraz wolę zwycięstwa u naszych zawodników. Kandydaci do drużyny żaków, rocznik 2008-2011, już trenują, a zajęcia odbywają się we wtorki na sali w Żarkach Letnisko o godzinie 15,30 i w piątki na hali w Poraju o godzinie 15,00. Zapraszamy! Następny mecz kontrolny zostanie rozegrany w Żarkach Letnisko w sobotę 19.03.br. o godzinie 10,00 z drużyną dziewcząt Polonii Poraj, rocznik 2001 i młodsze. Krzysztof Całus.