Młodziki

Wygrane młodzieży

Młodziki z naszego Klubu, rocznik 2004-2007, wygrali w sobotę 16 kwietnia br. z drużyną Stradomia 7:5.

Dobra gra , siedem zdobytych bramek, a także błędy w obronie, zachwyt kibiców z takiej ilości zdobytych goli. To efekt radosnego futbolu obu drużyn. Bramki zdobyli: Wiktor Szewczyk – 3, rocznik 2004, Oskar Nietresta – 3, rocznik2004, Maks Klamski -1, rocznik 2006. Ta wygrana jest tym bardziej wartościowa, że w naszej drużynie tylko dwóch zawodników było z rocznika 2004, trzech z rocznika 2005, a pozostali z roczników 2006 i 2007. W Stradomiu grało 10 zawodników z rocznika 2004!

Juniorzy też wygrali już drugi mecz na wyjeżdzie, a są to podopieczni trenera Andrzeja Pawłowskiego. Z Niegowej przywieżli następne trzy punkty i wynik 3:0. Bramki zdobył Jakub Kaziszyn w 25 minucie po akcji Kuby Frącisza. Bramka była piękna, bo strzelona z 35 metrów. W 30 minucie meczu Olek Górecki, po pięknym podaniu Oskara Budzikura, podwyższył wynik na 2:0. Strzelcem 3 bramki był Dawid Ligus, który definitywnie pozbawił nadziei drużynę Jury Niegowa na zmian wyniku meczu.