News

Orliki

Orliki wygrywają – Rocznik 2006-2009

alt3 Maja na stadionie Rakowa nasza drużyna wygrała z APN Częstochowa 4-1. Bramki zdobyli: Broszkiewicz Franciszek -2, Podsiedlik Kacper -1, Noszczyk Mateusz -1.

Był to bardzo dobry mecz w wykonaniu naszej najmłodszej grupy piłkarskiej zakończony zasłużonym zwycięstwem.

 

W Piątek 6 maja na boisku w Żarkach Letnisko następne zwycięstwo, tym razem z drużyną „Sportowa Częstochowa” 4-3. Prowadząc 3-1 przeciwncy zdołali doprowadzić do remisu 3-3. Nasza drużyna Orlików walcząca do końca z wielką determinacją zdobyła bramkę na 30 sekund przed końcem meczu. Strzelił ją na rzutu wolnego niemal z połowy boiska Grabowski Przemysław. Pozostałe zdobyli, Noszczyk Mateusz -2,  Klamski Maksymilian-1. mecz stał na wysokim poziomie i obie drużyny stworzyły bardzo dobre widowsko piłkarskie