IV Liga

GKS Katowice

GKS Katowice 0 – 4 Polonia Poraj

gks katowiceMecz odbył się na stadionie Podlesianki Katowice. Z powodu kontuzji, trener GKS nie mógł skorzystać z zawodników pierwszej drużyny i przywiózł ze sobą samą młodzież.  W naszej drużynie, w dniu dzisiejszym zabrakło Kamila Sobali. Młodzi zawodnicy GKS’u do meczu przystąpili z dużą ambicją, niestety, na doświadczony zespół Polonii Poraj, to było zbyt mało. Już w 15 minucie, Rafał Psonka zobył pierwszą bramkę, wykonując rzut wolny sprzed pola karnego.

Następne bramki padały dopiero w drugiej połowie. W 50 minucie, drugą bramkę pięknym strzałem  z ok. 20 metów, zdobył Maciej Swatek, który to po raz drugi wpisał się na listę strzelców w 78 minucie, zwieńczając świetną kombinacyjną akcję i strzelając z pozycji sam na sam z bramkarzem. Ostatnia bramka padła z rzutu karnego. Wykonawcą został sam faulowany, Mohamed Sokar. Podsumowując, można napisać, że nasza drużyna rozegrała dobry mecz, dzięki czemu utrzymała swoje miejsce w tabeli, które na koniec sezonu na pewno już nie będzie gorsze.

Ostatnie spotkanie tego sezonu rozegramy na własnym boisku, z  bardzo trudnym przeciwnikiem, z Sarmacją Będzin. Już teraz zapraszamy na sobotę na 11 czerwca, na godzinę 17:00.