IV Liga

Kolejny awans w karierze

andrzepawlowskiprzewodniczacyZ wielką radością przyjęliśmy wiadomość o awansie Andrzeja Pawłowskiego na funkcję Przewodniczącego Rady Gminy Poraj.

Andrzej Pawłowski jest radnym gminnym już drugą kadencję i jego praca oraz zaangażowanie w sprawy gminy i przede wszystkim swojej rodzinnej miejscowości, zaowocowały tym szczególnym awansem. Jest to powód do dumy. Niestety, za tym awansem idzie też szereg nowych obowiązków Przewodniczącego, i niestety nie będzie w stanie prowadzić już naszej pierwszej drużyny. Na nasze szczęście Andrzej zgodził się pełnić dalej funkcję trenera koordynatora w klubie. Jednocześnie trener koordynator dalej będzie sprawował funkcję prezesa Porajskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej i Sportu.

„Niestety muszę zrezygnować z posady trenera pierwszego zespołu, po objęciu tak zaszczytnego stanowiska, jak Przewodniczący Rady Gminy. Dziękuję wszystkim za współpracę i mam nadzieję, że dalej będę pracował dla lokalnego społeczeństwa i środowiska sportowego”– Andrzej Pawłowski.

W imieniu zarządu dziękujemy Andrzejowi, życzymy wielu sukcesów w nowej, zaszczytnej służbie dla społeczeństwa i mamy nadzieję, że nowe obowiązki pozwolą na dalszą pracę dla naszego klubu

andrzepawlowskiprzewodniczacy