Młodziki

Wygrana orlików z Rakowem!

W zaległym meczu, rozegranym na głównym boisku Polonii  Poraj, najmłodsi zawodnicy we wtorek 16 maja br. pokonali drużynę APN Raków Częstochowa 3:2. Obie drużyny zaprezentowały się znakomicie i stworzyły emocjonujące widowisko przy dopingu rodziców i kibiców obu drużyn. Krzysiu Ciesielski, strzelając bramkę, ustanowił do przerwy wynik 1:0.  Przeciwnicy po przerwie zdobyli 2 bramki wychodząc na prowadzenie 2:1. Sześć minut przed końcem meczu Kacper Podsiedlik strzelił bramkę na wynik  2:2. Zwycięskiego gola, po pięknej akcji całej drużyny, zdobył Franek Broszkiewicz minutę przed końcem meczu. Orliki grały w składzie: Maksymilian Klamski, Kacper Podsiedlik, Przemysław Grabowski, Franciszek Broszkiewicz, Wiktor Bogacki, Aleksander Grabowski, Mateusz Lemański,Krzysztof Ciesielski,Błażej Łyszczarz, Kacper Sikorski, Wojciech Lemański, Szymon Szczepańczyk. KC.