IV Liga News

Polonia Poraj – Unia Masłońskie 5-0

W sobotnie po południe podopieczni Damiana Nowak rozpoczęli serię gier kontrolnych, które mają przygotować jak najlepiej drużynę do nowego sezonu w 4 lidze. Pierwszym rywalem była drużyna Unii Masłońskie prowadzona przez dobrze Nam znanego Trenera T. Duszę.

Był to pierwszy moment na sprawdzenie przydatności nowych zawodników w naszej drużynie, których jest sporo bo jak dobrze wiemy Polonia jest aktualnie w mocnej przebudowie. Całe spotkanie odbyło pod zdecydowane dyktando gospodarzy co zaowocowało w kilka naprawdę ładnych akcji, czego efektem było 5 bramek. Żeby nie było aż tak kolorowo nasza drużyna popełniała jeszcze sporo błędów, które na pewno zostaną w najbliższym czasie poprawione przez trenera i w następnych sparingach będziemy widzieć jeszcze lepiej grającą Polonie.

 

Skład:

I połowa – zaw. Testowany 1 – Płatkowski, Mizgała, zaw. Testowany 2, zaw Testowany 3 – Psonka, Swatek, Witczyk, zaw. Testowany 4, zaw. Testowany 5, Kowalski

II połowa – zaw. Testowany 6 – zaw. Testowany 7, Mizgała, Konieczko, Wosiewicz, Pawłowski, Kaziszyn, zaw. Testowany 8, zaw. Testowany 9, Piwiński – Kowalski

 

Bramki : zaw. Testowany, Kowalski, Psonka, Piwiński, Wosiewicz