IV Liga

MECZ KONTROLNY 28.07.2018

WARTA DZIAŁOSZYN – POLONIA PORAJ  4-2

W strasznych upale przyszło rozgrywać nam już 5 mecz kontrolny w tym okresie przygotowawczym. Liga coraz bliżej, więc wyjściowa jedenastka powoli zaczyna się krystalizować, aczkolwiek podczas meczu w Działoszynie trener nie mógł skorzystać z kilku podstawowych zawodników. Pomimo dobrej gry na przerwę zeszliśmy z jednobramkową stratą. Po przerwie do momentu wymiany całej jedenastki nasza drużyna robiła wszystko żeby doprowadzić do remisu. Od 60 minuty Warta zdecydowanie przejęła inicjatywę na boisku strzelając kolejne bramki. Naszą drużynie jedynie było stać na 2 honorowe bramki. Zimny prysznic przed ligą na pewno się przyda, bo dobrze wiemy jak ciężki czeka nas sezon.

W ciągu najbliższych dni powinniśmy poznać kadrę jaka będzie reprezentowała Polonie w sezonie 2018/2019.

Bramki:

33min Goście

62min Goście

70min Goście

74min Zaw. Testowany 9

80min Wosiewicz

84min Goście

 

Skład:

Zaw. Testowany 1 – Płatkowski, Konieczko, zaw testowany 2, zaw. Testowany 3 – Psonka, , Piwiński, Swatek, zaw. Testowany 4, zaw. Testowany 5 – zaw. Testowany 6