News

Pierwszy Sparing

Polonia Poraj 5-1 GLKS Gmina Kłomnice
Cały mecz przebiegał pod nasze dyktando. Bramkę na 1:0 zdobył Marcin Kowalski po przejęciu Sławka Piwinskiego. Jednak zbyt długo nie cieszyliśmy się z prowadzenia. KŁOMNICE wyrównaly 3 min później po stałym fragmencie gry. Na 2:1 Sławek ponownie dopełnił formalności przy idealnej centrze Mielczarka,. Podobnie było przy golu na 3:1,tylko tym razem bramkę zdobył Marcin Kowalski.
Tak też zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej połowie gra się uspokoiła a gole zdobywali tylko Poloniści. Zawodnik testowany podwyższył na 4:1 finalizując akcje porajskiej młodzieży(Olek Górecki i Jakub Kaziszyn). Wynik spotkania na 5:1 ustalił Bartłomiej Płatkowski. Mieliśmy jeszcze kilka okazji do podwyższenia wyniku ale jak na pierwszy mecz po tak długiej przerwie i tak skuteczność była dobra. Oby tak dalej. W drużynie Polonii było kilku testowanych zawodników, ale na decyzje jeszcze przyjdzie pora.
Skład : 1pol.Widawski, Płatkowski, M. Mizgała, Testowany, Krupa- Mielczarek, testowany, testowany, Piwinski, testowany-Kowalski
2pol: testowany-Płatkowski, M. Mizgała, Konieczko, testowany-Jaworski, Psonka, Kaziszyn, testowany, testowany-Górecki