IV Liga Młodziki News NewsEkstra Piłka nożna

Rozgrywki najmłodszych

Akademia piłkarska (roczniki 2013-2014) Polonii Poraj.
Dzieci z naszej gminy rozpoczęły zajęcia w sierpniu w Żarkach Letnisko na orliku. Kandydaci na piłkarzy ćwiczą we wtorki i czwartki o godzinie 16.35. Na zajęciach opiekunowie grupy Andrzej Pawłowski i Krzysztof Całus dokładają starań, aby ćwiczenia sprawiały dzieciom radość połączoną z nabywaniem umiejętności abecadła piłkarskiego.
Wygrana w Kamienicy Polskiej.
Zaległy mecz orlików był rozegrany w Kamienicy Polskiej. W trudnych warunkach atmosferycznych nasi wygrali 11:3. Cała drużyna grała z pełnym zaangażowaniem i dobrą skutecznością. Najlepszym zawodnikiem na boisku był Mikołaj Łabuś, który nie tylko zdobywał bramki, ale także dokładnie podawał partnerom a oni z tych podań strzelali gole.
Żaki – turniej w Myszkowie (roczniki 2011-2013). Na stadionie głównym w Myszkowie nasi młodzi zawodnicy odnieśli dwa zwycięstwa. Z Piastem Przyrów wygrali 3:0 , a trzy bramki zdobył Franciszek Łabuś.W drugim meczu rozgromili drużynę Myszkowa 10:0. Bramki strzelili Franciszek Łabuś – 5, Ignacy Maliszewski – 4, Bartek Karaś – 1. Skład drużyny: Kacper Rajczyk, Dawid Błasik, Bartosz Karaś, Ignacy Maliszewski, Franciszek Łabuś, Antoni Byrski, Kazimierz Lisowski. Pochwała za skuteczność i grę w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych.KC.