News

Rozgrywki żaków Polonii Poraj

⚽️ Najmłodsi zawodnicy Polonii Poraj znakomicie spisali się w turnieju rozegranym w Wożnikach.
 

⚽️ Wyniki poszczególnych meczów:
Polonia – Złoty Potok 1:1, bramkę zdobył Maksymilian Kulej,
Polonia – Stradom Częstochowa 5:0, bramki – M.Kulej -3, A.Byrski -1,Poda -1,
Polonia – Victoria Strzebiń 5:1, bramki – A.Byrski -3, M.Kulej – 1, T.Mazurkiewicz – 1, Polonia – MLKS Wożniki 3:0, bramki – A.Byrski -3, Polonia – APN Olimpia Piekary Śląskie 7:1, bramki – A.Byrski – 6, T.Mazurkiewicz – 1
⚽️ „Zachwycony grą naszych zawodników przedstawiciel Firmy ZOMAX Pan Bartosz Kulej postanowił sprezentować każdemu zawodnikowi profesjonalne obuwie do gry w piłkę nożną. Dziękujemy!” – mówi Krzytsztof Całus, trener naszej drużyny żaków.
⚽️ W turnieju uczestniczyli: Miłosz Polak, Dawid Błasik, Antoni Byrski, Maksymilian Kulej, Tomasz Mazurkiewicz, Bartosz Karaś, Tymon Ciępka, Miłosz Maszczyk, Boleslav Poda Tadeusz Lisowski. Nasza drużyna otrzymała puchar i medale.
⚽️ Tekst: trener drużyny żaków Polonii Poraj Krzysztof Całus