News

Żaki Polonii znakomicie się prezentują. Decyzją władz PZPN wyników ich meczów nie poznamy

W dwóch turniejach, w Kamienicy Polskiej i Hucie Starej, 6 i 13 września br. żaki naszego Klubu zaprezentowali się znakomicie. Nie dowiemy się jednak jakimi wynikami zakończyły się mecze rozgrywane przez młodych adeptów piłki nożnej Polonii Poraj, gdyż nowe władze PZPN zdecydowały w drodze specjalnego rozporządzenia, by nie podawać wyników meczów tej kategorii wiekowej.

„Wszystkie mecze wygrali nie tracąc przy tym bramki” – uchyla rąbka tajemnicy Krzysztof Całus, trener żaków.

W turniejach oprócz naszej drużyny występowały: Olimpia Huta Stara, Sokół Olsztyn i Kamienica Polska. Zawodnicy na zdjęciu grali we wszystkich meczach.

W związku z rozporządzeniem Prezesa PZPN nie wolno ujawniać wyników meczy tej grupy rozgrywkowej tzn. do 11 roku życia, w ligach skrzatów (U6 i U7), żaków (U8 i U9) i orlików (U10 i U11).