Piłka nożna

Drużyna męska (obecnie IV liga), trenowana jest przez Rafała Psonkę, Tomasza Sobczaka i Andrzeja Pawłowskiego. Treningi odbywają się w poniedziałki, wtorki, środy i piątki, o godz. 18.00, na boisku stadionu przy ul. Sportowej w Poraju, w Hali Sportowej w Poraju i Orliku w Poraju.

Drużyna kobiet (obecnie w III lidze). Panie trenują pod okiem Tomasza Duszy w środy i piątki o godz. 16.30, na boisku Stadionu Polonii, w Hali w Poraju i na Orliku w Żarkach Letnisku.

Drużyna dziewcząt młodziczek – czyli rocznik 2004 i młodsze trenuje Patrycja Tkacz. Treningi odbywają się we wtorki o 15.00 i piątki o 16.30 w hali sportowej w Poraju.

Drużyna chłopców młodzików – czyli 2006 i młodsi, trenowani przez Andrzeja Pawłowskiego i Mateusza Pawłowskiego w każdy wtorek, środę i piątek o godz. 16.00 na boisku Polonii, w Hali i na Orliku w Poraju.

Drużyna Orlików z Poraja – czyli chłopców z rocznika 2009 i młodszych, trenuje Krzysztof Całus, w każdy poniedziałek, środę i piątek o 15.30 na boisku Polonii, w Hali i na Orliku w Poraju.
Orliki po awansie w 2018 roku grają w I lidze.

 

Drużyna Orlików z Żarek Letniska – czyli chłopców z rocznika 2009 i młodszych, trenuje Krzysztof Całus, w każdy wtorek i czwartek o 15.30 w hali i na Orliku w Żarkach Letnisku.

Drużyna żaków – rocznik 2011 i młodsi, której treningi prowadzone są przez Andrzeja Pawłowskiego i Krzysztofa Całusa, ćwiczy razem z orlikami.

Żarki rozgrywają mecze turniejowo – 4 turnieje po 3 mecze, a gospodarzem jest każda drużyna po kolei. Grupa Żaków pierwszy turniej rozegra w Poraju na boisku głównym 29 kwietnia br., a kolejne 13 maja br. w Przyrowie, 27 maja br, w Mstowie, 10 czerwca br. w Olsztynie. W drużynie Żaków mogą występować zawodnicy, którzy ukończyli 7 lat.

Szkółka piłki nożnej dla najmłodszych, to zajęcia z Krzysztofem Całusem dla przedszkolaków, 5-6 latków.

 
Trener – Krzysztof Całus – II klasa trenerska, ukończona Szkoła Trenerów PZPN przy Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.
tel. kontakowy: 608 303 540